fbpx
Dluhopisy

Investujte do jistých dluhopisů s výnosem 18 % za 3 roky

Dluhopisy s úrokem 6 % p.a. stabilně rostoucí společnosti s měsíčním vyplácením úroků.

Nejrychleji rostoucí bytové družstvo v ČR
Vyplácení úroků každý měsíc
Působnost po celé České Republice

Reality jsou jistota

Reality představují jednu z nejjistějších investic vůbec. Veškeré prostředky, které zainvestujete putují do realit stabilního a nejrychleji rostoucího družstva v České Republice. Garantuje roční úrok 6 % s měsíčním vyplácením úroků. Máte tak jistotu, že vám úrok přistane každý měsíc na účtu.

Při investici 100 000 Kč tak uvidíte každý měsíc 500 Kč na svém účtě. Za 3 roky tak získáte 18 000 Kč, což představuje, zhodnocení 18 %.

Růstem realit proti inflaci

Reality jsou jedním z nejrychleji rostoucím segmentů. Podobné je to bohužel i s inflací. My využíváme prostředků od našich investorů na investování do realit a na proti tomu nabízíme garantovaný úrok, který pomůže bojovat s dnešním inflačním trendem. Investujte s námi do realit a bojujme tak společně proti inflaci.

Dluhopis s výnosem 6%

Jmenovitá hodnota dluhopisu
100 000 Kč
Minimální výše investice
100 000 Kč
Úrok
6%
Výplata úroku
měsíčně
Emitent
Bytové družstvo Jak bydlet doma IV
Datum emise dluhopisu
1.11.2021
Datum konečné splatnosti
31.10.2024
Ke stažení:

Spočítejte si výnos

Modelový výnos při úroku 6%
100 000 Kč 2 500 000 Kč 5 000 000 Kč
Měsíční výnos 12 500 Kč

Zajímá vás více?

Pokud se chcete dozvědět více o invetsování do dluhopisů, zanechte nám na sebe kontakt a brzy se Vám ozveme.

  +420

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů

  7 důvodů proč investovat s námi

  Děláme to dobře - Jak bydlet doma je družstvo společnosti MMGFG, které je nejrychleji rostoucí v České republice.
  Jistá investice - investované peníze budou putovat do nákupu nemovitostí, což představuje jednu z nejjistějších investic.
  Krize nás nezastaví - situace, které zpomalily růst ekonomik a spousty odvětví nás nezpomalily, náš růst je stále exponenciální.
  Za posledních 7 let jsme pomohli stovkám klientů a působíme po celé České republice.
  Naše družstvo nyní zahrnuje téměř 1 miliardu Kč v nemovitostech a roční nájemné dosahuje 50 milionů Kč.
  Máme vybudovaný tým profesionálů, kteří se starají o naše klienty a zabazpečují neustálý posun společnosti kupředu.
  Máme kanceláře v Praze a Chotěboři, obchodní zastoupení však pečuje o naše klienty ve všech krajích.

  Často kladené dotazy

  Máte otázky? Třeba odpověď najdete mezi našimi nejčastějšími dotazy. Pokud ne, neváhejte nás kontaktovat.

  Většina našich investorů volí dluhopisy jako konzervativnější cestu svých investic a nezřídka si tak rozšiřují paletu investičních portfolií. Koupí dluhopisu u nás získáváte garanci, že budete pravidelně dostávat výplatu úroků ve výši úrokové míry. Na konci platebního období od nás také získáváte zpětně svou investici.

  Cena nemovitostí přitom pořád roste, poptávka po vlastním bydlení rovněž. Proto je očekávaný stabilní růst a rozvoj této oblasti, do které se vyplatí investovat. V tomto kontextu je také třeba říci, že jde bez pochyby o nepoměrně bezpečnější investici, než je tomu u rozvíjejících se startupů nebo technologií. My k tomu nabízíme zázemí stabilní, české společnosti s nejrychleji rostoucím družstvem v ČR.

  Minimální investice u nás začíná na ceně 100 000 Kč. Tomu se rovná nominální hodnota jednoho dluhopisu. Splatnost dluhopisu je 1 rok s měsíční výplatou úroků na účet. To znamená, že měsíčně Vám posíláme na účet úrok a po roce Vám vrátíme i celou Vaši investici.

  Na trhu s investicemi do nemovitostí fungujeme bezproblémově již mnoho let; vše lze ověřit v obchodním rejstříku firem spisové značky B 20616/MSPH Městského soudu v Praze. Náš tým je krom ekonomů taktéž zastoupen i řadou profesionálních právníků, advokátů a poradců. Za našimi službami stojí na stovky spokojených klientů – což je samozřejmě naše nejlepší garance. Prostředky na vkladovém účtu jsou navíc ze zákona pojištěny.

  Nikoliv, během trvání dluhopisu nedochází ke změně úrokové výše. Je garantována fixně po celou dobu trvání vašeho vkladu. – Ze zákona je však nutné výnosy investic zdanit v rámci daňového přiznání.

  Zavolejte nám nebo zanechte kontakt skrze náš kontaktní formulář. V nejbližší možné době se s vámi spojí naši specialisté, kteří vám nezávazně poskytnou všechny potřebné informace ohledně dluhopisu, typu investování a ročním výnosu.

  Některé naše nemovitosti

  Najdete nás po celém Česku a stojí za námi stovky spokojených referencí z řad našich klientů. Od roku 2015 jsme nakoupili v hodnotě 1 mld. Kč a spravujeme nájemné ve výši 50 mil. Kč ročně.

  Byt 3+1
  87 m²
  Jihomoravský kraj
  Rodinný dům
  101 m²
  Jihomoravský kraj
  Rodinný dům
  130 m²
  Středočeský kraj
  Rodinný dům
  135 m²
  Liberecký kraj

  Přehled již koupených nemovitostí