Dluhopisy

Investujte do dluhopisů s výnosem 6 %

Dluhopisy stabilně rostoucí společnosti, která má rozsáhlé zkušenosti v oblasti realit.

Chci investovat

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů

  Nejrychleji rostoucí bytové družstvo v ČR
  Rozsáhlé zkušenosti na realitním trhu od 2015
  Působnost po celé České Republice

  S námi jistá investice

  Dluhopisy jsou vhodnou investicí v případě, že dipsonujete volnými peněžními prostředky, které si přejete zhodnotit. My garantujeme kromě úroku 6% invetsici do stabilního a nejraychleji rostoucího družstva v České Republice.

  S námi jistá investice

  Dluhopisy jsou vhodnou investicí v případě, že disponujete volnými peněžními prostředky, které si přejete zhodnotit. My garantujeme kromě úroku 6% investici do stabilního a nejrychleji rostoucího družstva v České Republice.

  Dluhopis s výnosem 6%

  Jmenovitá hodnota dluhopisu
  100 000 Kč
  Minimální výše investice
  100 000 Kč
  Úrok
  6%
  Výplata úroku
  měsíčně
  Emitent
  Bytové družstvo Jak bydlet doma IV
  Datum emise dluhopisu
  1.11.2021
  Datum konečné splatnosti
  31.10.2024
  Ke stažení:

  Spočítejte si výnos

  Modelový výnos při úroku 6%
  100 000 Kč 2 500 000 Kč 5 000 000 Kč
  Měsíční výnos 12 500 Kč

  Zajímá vás více?

  Pokud se chcete dozvědět více o invetsování do dluhopisů, zanechte nám na sebe kontakt a brzy se Vám ozveme.

   +420

   Souhlasím se zpracováním osobních údajů

   Často kladené dotazy

   Máte otázky? Třeba odpověď najdete mezi našimi nejčastějšími dotazy. Pokud ne, neváhejte nás kontaktovat.

   Většina našich investorů volí dluhopisy jako konzervativnější cestu svých investic a nezřídka si tak rozšiřují paletu investičních portfolií. Koupí dluhopisu u nás získáváte garanci, že budete pravidelně dostávat výplatu úroků ve výši úrokové míry. Na konci platebního období od nás také získáváte zpětně svou investici.

   Cena nemovitostí přitom pořád roste, poptávka po vlastním bydlení rovněž. Proto je očekávaný stabilní růst a rozvoj této oblasti, do které se vyplatí investovat. V tomto kontextu je také třeba říci, že jde bez pochyby o nepoměrně bezpečnější investici, než je tomu u rozvíjejících se startupů nebo technologií. My k tomu nabízíme zázemí stabilní, české společnosti s nejrychleji rostoucím družstvem v ČR.

   Minimální investice u nás začíná na ceně 100 000 Kč. Tomu se rovná nominální hodnota jednoho dluhopisu. Splatnost dluhopisu je 1 rok s měsíční výplatou úroků na účet. To znamená, že měsíčně Vám posíláme na účet úrok a po roce Vám vrátíme i celou Vaši investici.

   Na trhu s investicemi do nemovitostí fungujeme bezproblémově již mnoho let; vše lze ověřit v obchodním rejstříku firem spisové značky B 20616/MSPH Městského soudu v Praze. Náš tým je krom ekonomů taktéž zastoupen i řadou profesionálních právníků, advokátů a poradců. Za našimi službami stojí na stovky spokojených klientů – což je samozřejmě naše nejlepší garance. Prostředky na vkladovém účtu jsou navíc ze zákona pojištěny.

   Nikoliv, během trvání dluhopisu nedochází ke změně úrokové výše. Je garantována fixně po celou dobu trvání vašeho vkladu. – Ze zákona je však nutné výnosy investic zdanit v rámci daňového přiznání.

   Zavolejte nám nebo zanechte kontakt skrze náš kontaktní formulář. V nejbližší možné době se s vámi spojí naši specialisté, kteří vám nezávazně poskytnou všechny potřebné informace ohledně dluhopisu, typu investování a ročním výnosu.

   Některé naše nemovitosti

   Najdete nás po celém Česku a stojí za námi stovky spokojených referencí z řad našich klientů. Od roku 2015 jsme nakoupili v hodnotě 1 mld. Kč a spravujeme nájemné ve výši 50 mil. Kč ročně.

   Byt 3+1
   87 m²
   Jihomoravský kraj
   Rodinný dům
   101 m²
   Jihomoravský kraj
   Rodinný dům
   130 m²
   Středočeský kraj
   Rodinný dům
   135 m²
   Liberecký kraj

   Přehled již koupených nemovitostí