fbpx
Hypotéka formou nájmu

Krize v bydlení a snadná cesta kudy z ní ven

Zasáhla vás krize v bydlení, máme pro Vás snadné řešení, jak se z ní co nejrychleji dostat ven. Chytře a elegantně.

Kontaktujte mě

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů

  Krize není překážkou
  Energetická krize, stávající hypoteční úvěr, který je nad Vaše možnosti, rozvod nebo pouhá snaha udržet si vlastní bydlení. Ze dne na den se tak můžete ocitnout na prahu svých finančních možností. Díky nabídce služby v podobě chytrého nájmu můžete všechny tyto starosti hodit za hlavu a žít spokojeně dál.
  V klidu z domova
  Veškerou nezbytnou vstupní administrativu společně vyřešíme i bez nutnosti osobního setkání. Společně zůstáváme ve spojení a šetříme Vám čas.
  Garantovaný nízký úrok
  Nabízíme garanci nízkého úroku, která zajistí, že životní úroveň, na kterou jste byli doposud zvyklí se nejenže nezmění, ale Váš rodinný rozpočet ani nijak neohrozí.
  Flexibilita splácení je samozřejmostí
  Domluvíme se na výši nájemného, který se bude odvíjet dle Vašich reálných možností. Našim cílem není naše klienty finančně zatěžovat, naopak, naším cílem je klientům vycházet maximálně vstříc.

  Nenechte se dostihnout krizí, bydlete chytře

  Otevíráme lidem nové možnosti bydlení i přes to, že se ocitli ve finanční pasti. Existuje nespočet nepředvídatelných životních situací, které mohou vyústit až k existenčním problémům spojených s bydlením. Velmi ožehavé téma je aktuální energetická krize, která uvrhla do krizové situace stovky tisíc lidí. Další postiženou skupinou mohou být lidé, pro které se podmínky jejich současné hypotéky stávají dlouhodobě neudržitelné a pomalu se začínají dostávat do nepříjemností v podobě chybějících finančních prostředků na řádné splácení. V neposlední řadě dokážeme pomoci i při těžkých životních událostí, jakou jsou rozvody. Většina lidí, kteří řeší majetkové vyrovnání naráží na problém se schopností splácet jejich původně společnou, moderní novostavbu sami. Do problému se může dostat opravdu každý, nikdo není dokonalý, my Vám pomůžeme udržet si bydlení bez jakýkoliv následků, kterých byste mohli v budoucnu litovat.

  Na jakém principu chytrý nájem funguje?

  V případě, že jste se dostali do problémů spojených s bydlením nebo jeho udržením se v tento okamžik nabízí řešení v podobě chytrého nájemného. Nemovitost od Vás napřímo odkoupíme a převedeme ji do našeho bytového družstva. Všechny starosti, které se zdály jako neřešitelné, automaticky přecházejí na nás a Vy můžete nemovitost nejen užívat a bydlet v ní, ale dokonce ji bezstarostně splácet prostřednictvím nájmu. Po doplacení všech sjednaných splátek se nemovitost opět převádí do Vašeho osobního vlastnictví.

  Kontaktní formulář

  Dozvěděli byste se rádi více o záchraně v podobě chytrého nájemného? Ozvěte se nám přes nás kontaktní formulář. Co nejdříve se s Vámi spojíme a společně vše vyřešíme.

   +420


   Souhlasím se zpracováním osobních údajů

   Co o nás říkají naši klienti?

   Často kladené dotazy

   Máte otázky? Třeba odpověď najdete mezi našimi nejčastějšími dotazy. Pokud ne, neváhejte nás kontaktovat.

   Jedinou podmínkou, kterou musíte splnit je řádné a pravidelné splácení společně domluveného nájemného.

   Samozřejmě. V případě, že máte sjednaný hypoteční úvěr jinde a nejste s ním spokojeni, pro nás to není překážkou pro případnou spolupráci. Oproti běžné hypotéce po Vás nebudeme vyžadovat žádné prokazování příjmů ani dokládání bezdlužnosti. Jediné, co nás opravdu zajímá je včasné a spolehlivé splácení nájemného.

   Ano, nabídku chytrého nájemného můžeme nabídnout i těm lidem, kteří nemovitost pouze rekonstruují. Velmi často se stává, že rekonstrukce spolkne daleko více finančních prostředků, než je původní představa majitelů. Pokud se do takové situace dostanete a Vaše finanční zdroje jsou vyčerpané, pomůžeme Vám a rekonstrukci zafinancujeme.

   Naším cílem je pomoci udržet si vlastní bydlení. V této nelehké době se náklady spojené s bydlením zvedají do gigantických výšin a mnoho lidí je řeší výměnou nemovitosti za něco menšího a cenově dostupnějšího. S námi to takto radikálně řešit nemusíte. Jsme schopni Vaši nemovitost odkoupit a převézt ji do našeho bytového družstva a Vám okamžitě odpadají veškeré starosti spojené se zajištění potřebných financí. Domluvíme si výši nájemného, která pro Vás bude přijatelná a nebude nijak zatěžovat rodinný rozpočet. Jediná starost neboli nutnost, která Vám zůstane je dodržet pravidelné zasílání plátek na předem sjednaný účet.

   Výše splátky, na které se společně domluvíme je fixní a během doby splácení se nijak nemění. To samé se týká i pojištění nemovitosti, které je samozřejmě zahrnuto v celkové splátce. Její výše je vypočítána dle Vašich finančních možností splácení a je rozloženo do předem sjednané délky trvání. Výše splátek je nižší i díky počátečnímu vkladu do nemovitosti. Pokud se dostanete do problému se splácením, můžete kdykoliv podat žádost o dočasné snížení nájemného. Máte právo i na úplné bezplatné odstoupení od smlouvy, kdy Vám bude navráceno 10 % splaceného nájemného.

   Naše články o realitách