Hypotéka formou nájmu

Chytrý nájem

Splácejte své vlastní bydlení bez kritérií hypotéky. Chytře a jednoduše.

Kontaktujte mě

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů

  Vlastní bydlení
  Není nutné vzdávat se svých přání a tužeb. Hypotéka formou nájmu vám pomůže dosáhnout na vysněný dům či byt.
  Z pohodlí domova
  Zůstáváme s vámi v kontaktu, zatímco veškerou vstupní administrativu řešíte z pohodlí domova.
  Nízký úrok
  Naše pomoc nemá za cíl přinést do života nové starosti. S nízkým úrokem může váš život plynout tak, jak jste byli doposud zvyklí. S vidinou vysněného bydlení a zajištěným stářím dokonce mnohem lépe.
  Flexibilní splácení
  Dohodneme se na reálných možnostech výše nájemného a možnosti splácení.

  Vlastní bydlení bez hypotečních nároků

  Nabízíme lidem odlišnou perspektivu, než je hypotéka a její stále utahující-se kritéria. A sice splácet vlastní byt či dům pomocí nájmu. S malým úrokem a bez zbytečných peripetií, které provázejí žádosti o hypotéku. Vybírat můžete z našeho katalogu, nebo přijít s vlastním návrhem řešení bydlení v lokalitě, která je vám nejbližší.

  Jak funguje chytrý nájem?

  Pokud máte konkrétní nemovitost, o kterou máte zájem, ale nedosáhnete na hypotéku, nabízíme pro vás řešení pomocí takzvaného chytrého nájmu. Nemovitost Vám pomůžeme koupit a převedeme ji do našeho družstva. Vy máte od té chvíle možnost v nemovitosti bydlet a splácíte ji formou nájmu. Pokud chcete, pomůžeme vám ji i vybrat z naši nabídky.

  Kontaktní formulář

  Zajímá vás možnost splácet hypotéku formou nájmu a přejete si zjistit podmínky a výhody této komodity? Kontaktujte nás přes formulář. Ozveme se vám v nejkratším možném čase.

   +420


   Souhlasím se zpracováním osobních údajů

   Co o nás říkají naši klienti?

   Často kladené dotazy

   Máte otázky? Třeba odpověď najdete mezi našimi nejčastějšími dotazy. Pokud ne, neváhejte nás kontaktovat.

   Jedinou podmínkou pro možnost splácení vlastního bydlení pomocí nájmu je řádné pravidelné splácení stanoveného nájemného dle domluvené výše a úrokové kalkulačky.

   Tato služba oproti běžné hypotéce nevyžaduje prokazování dlouhodobé výše vysokých příjmů, bývalé exekuce, insolvence či záznam v rejstříku či potřeba našetřeného vysokého podílu z ceny nemovitosti. Nás zajímá pouze nájemné včas připsané na konkrétním účtu.

   Při zohlednění nemovitosti sice zaplatíte firmě úrok navíc, ale veškeré další investice – krom platby za služby a energie – směřují do pořízení vlastního bydlení. V téže situaci, ovšem v nájmu, zaplatíte sice menší částku, tak však propadá plně ve prospěch pronajímatele. Naše úroky jsou také menší než hypoteční úrok.

   Počítejte s přibližnou dobou čtvrt roku od podepsání, který potřebujeme na veškeré administrativní úkony. Nemovitost je převáděna do osobního vlastnictví po doplacení smlouvy.

   Výše platby je fixní a částka se v průběhu splácení nemění. Stejně tak pojištění nemovitosti, je zahrnuto již ve splátce. Je vypočítáno dle vašich finančních možností a rozloženo až do dohodnuté délky splácení. Cena splátek je také nižší díky počátečnímu vkladu do nemovitosti. Pokud nebudete schopen/schopna vaši nemovitost dále splácet, můžete požádat o dočasné snížení nájmu, v těžší životní situaci o bezplatné odstoupení od smlouvy. Vráceno vám bude 10 % splaceného nájemného.

   Které z možností dáte přednost je na vás. V prvním případě nám můžete poskytnout kontakt na realitní makléře / realitní kancelář. V druhém případě podepisujete tzv. smlouvu o vyhledávání nemovitosti, kdy máme časovou lhůtu k tomu vám bydlení v dané lokalitě zprostředkovat tak, aby co nejvíce odpovídalo vašim představám. Každopádně oběma variantám přináleží ještě nutné administrativní úkony a zjištění, zda vyhovují interním procesům. Proto prosím u realitní kanceláře nehraďte případný rezervační poplatek.

   Naše články o realitách