fbpx
Insolvence

Bezpečný prodej nemovitosti s insolvencí

Jsme odborníci na insolvenční problematiku, a proto jsme schopni vám pomoci tam, kde pomoc státu a institucí nestačí.

Kontaktujte mě

  1.
  Nacházím se v nelehké situaci, protože jsem v insolvenci, platím nájem a jsem na všechno sám / sama. Jak mi můžete pomoci?
  2.
  Dostal/a jsem se do exekuce a už si dál nemůžu půjčovat u banky. Vlastním sice nemovitost, ale bojím se, že i v rámci prodeje neseženu peníze včas. Jak prosím postupovat?
  3.
  Jsem v kolotoči dluhů. Mohu sice prodat nemovitost, jenže k ní mám citový vztah a navíc chci dál bydlet ve vlastním. Jak to zařídit?

  Postaráme se o Vaši situaci

  Našli jste se v jedné z nastíněných situací? Nevíte kudy dál? Říká se, že sdílená starost je poloviční starost. Jako experti na problematiku insolvencí a exekucí s referencemi od mnoha spokojených klientů jsme schopni převzít na svá bedra vaše problémy tak, abyste mohli klidně spát.

  Jak to funguje

  Řešení vaší situace funguje s MMGFG následovně.

  01.

  Vyplníte formulář

  K navázání prvotní spolupráce můžete využít náš kontaktní formulář.
  02.

  Domluvíme postup

  Jakmile pochopíme vaši situaci, můžeme Vám nabídnout co nejlepší varianty dalšího postupu.
  03.

  Navrhneme řešení

  Jsme schopni rychle realizovat řešení ušité přímo Vám na míru.
  04.

  Zpět do života

  Naše služby na sebe přebírají Vaše starosti tak, abyste se mohli soustředit na to nejdůležitější: najít si čas sami na sebe a své blízké

  Pomohli jsme již řadě klientů zlepšit jejich život

  +0

  spokojených klientů

  +0

  let na trhu

  Kontaktní formulář

  Umožněte sami sobě splatit své pohledávky včas. Jsme tu pro vás, abyste se mohli plně navrátit k životu, který máte rádi.

   +420


   Souhlasím se zpracováním osobních údajů

   Co o nás říkají naši klienti?

   Často kladené dotazy

   Máte otázky? Třeba odpověď najdete mezi našimi nejčastějšími dotazy. Pokud ne, neváhejte nás kontaktovat.

   Díky tomu, že fungujeme na bázi korporátní společnosti, máme dostatek investorů, kteří u nás vkládají své finance do nemovitostí. Tak disponujeme jistým kapitálem, který můžeme přesně v takových případech uvolnit. Konkrétně tedy odkoupit nemovitost z insolvenčního řízení, aby měl dosavadní člověk, který se potýká s dluhy, volné ruce ke splacení svých závazků. Zároveň však umožnit tomuto člověku, aby v nemovitosti, kterou dosud vlastnil, mohl případně nadále bydlet, pokud je v jeho – tedy zde ve vašich – silách, splácet nemovitost formou nájmu.

   V České republice jsou data o lidech, kteří mají pohledávky, dluží, či jsou v mínusu na svých účtech, evidována u několika subjektů. Jsou jimi tzv. bankovní registr, nebankovní registr, Solus a dále také insolvenční rejstřík – zde jsou vedeny údaje právě o lidech v úpadku či o insolvenčních řízeních. Doba shromažďování údajů se u jednotlivých registrů liší. Bohužel z právního hlediska nedochází k vyškrtnutí dlužníka ihned po splacení částky, ale až po uplynutí 5 let vypršení lhůty, tj. od nabytí právní moci. Už jenom délka těchto obstrukcí naznačuje, jak je oddlužení důležité: čím dříve se člověk se svými dluhy řádně vypořádá, tím dříve je pro něj možné plně se navrátit do normálního života.

   Díky spolupráci s mnoha investory, tedy díky jistému kapitálu, jsme schopni vaši nemovitost vykoupit prakticky ihned. Tedy po zohlednění konkrétních kroků a podpisu smluv, můžete mít peníze na svém účtu nebo v hotovosti hned na druhý den. Naše služba vám tak zároveň umožňuje nejednat pod tlakem a prodávat nemovitost nevýhodně – např. při sáhodlouhém čekání na kupce nebo při kolísání cen nemovitostí. 

   Protože fungujeme v rámci celé ČR, jsme schopni vypočítat cenu za danou lokalitu ihned a vám tak nabídnout férovou částku. Když je potřeba, jsme tuto nemovitost také schopni sami opravit a vyklidit. Dalšími výhodami je jistě to, že vám pro rychlé splacení vašich závazků nenaskakují úroky z prodlení a že za vás přebíráme veškeré právní a administrativní úkony.

   Ano, s touto problematikou se v naší praxi setkáváme velice často a jsme na ni připraveni: nezřídka kdy jde o objekty, které lidé dosavadně využívali spíše jako rekreační objekty či nám je přenechali v řadě těžkých a komplikovaných situací, jakými jsou ztráta blízké osoby nebo rozvodové řízení. Naše společnost si klade za cíl životní situace lidem co nejvíce ulehčit, tedy ani tato pro nás není překážkou.

   Jsme schopni vyřešit vaši záležitost tak, že nemusíte opouštět byt nebo dům, na který jste zvyklý/á. Jsme si vědomi toho, že v takové situaci nedosáhnete na hypotéku, což je kamenem úrazu mnoha lidí, kteří se ocitnou v exekuci nebo insolvenci a nenapomáhá tomu ani aktuální právní úprava. U nás však můžete řešit bydlení formou nájmu a spolehnout se na to, že jednou opět dosáhnete splacení vaší nemovitosti právě díky této možnosti. 

   Právní legislativa je oblast, která trápí mnoho našich klientů. Naše společnost sestává z vysoce proškoleného personálu a profesionálního týmu, která je krom ekonomů, investorů a makléřů zastoupena i ze strany advokátů, právníků i právních poradců. Za naše klienty tak přebíráme veškeré administrativní a právní úkony. Navíc – jako služba – se snažíme dostát plně významu toho slova.

   Můžeme vám pomoci ještě dnes

   Vyřešte své potíže s insolvencí ještě dnes. Vyplňte prosím poptávkový formulář a my se vám obratem ozveme zpět.

   Naše články o realitách