fbpx

Nadace Boj s dluhy, z.s.

Pomáháme lidem tím, co umíme nejlépe. Na tuto činnost navazuje i naše nezisková organizace Boj s dluhy, z.s., která nabízí pomocnou ruku komukoliv, kdo o ni zažádá.

Uzavření jakékoliv obchodní smlouvy s sebou nese určitá rizika, se kterými si lidé v budoucnu nemusí umět poradit.

V případě sjednání nevýhodného obchodního kontraktu se může stát, že se lidé ocitnou ve slepé uličce, ze které nevědí jak ven.

Pracovníci neziskové organizace Boj s dluhy z.s. řeší přesně tyto nepříjemné situace a snaží se najít co nejlepší možné východisko pro všechny zúčastněné strany. Pomoci se dostane opravdu každému, a to bez ohledu na to, zda má klient nepříznivou finanční minulost nebo se nachází v dluhové pasti.

4 330 000

Pravomocných exekucí v roce 2020 v ČR

Poradit umíme i v případě, že se jedná o pouhou úvahu nad nákupem první vlastní nemovitosti na hypoteční úvěr. Samotné prostudování smluvní dokumentace provedeme bez nároku na odměnu. Pokud si sami nevíte rady, jsme schopni i navrhnout individuální řešení.

Být připraven na nepředvídatelné je základem pro bezstarostnou a pohodovou finanční budoucnost.

270 00

Nemovitostí zatížených exekucemi v ČR

Miroslav Gron

předseda dozorčí rady

Naším primárním cílem je dosažení finanční vyrovnanosti a jistoty, pro co možná největší okruh lidí. Provádíme všechny možné kroky, které našim klientům přinášejí prospěch a stabilnější finanční budoucnost. Jsme udržitelně smýšlející společnost, která do své obchodní strategie zapojuje sociální i etickou stránku

Snažíme se být přínosem nejen pro nás samotné, ale zejména pro naše klienty. Plně podporujeme a snažíme se spravedlivě začleňovat všechny naše zaměstnance a poskytovat jim rovné pracovní příležitosti.

Jsme rádi krokem napřed, proto je našemu týmu nabízena možnost celkového rozvoje a především vzdělávání.

+300

Počet pomocí lidem v dluhové tísni