fbpx
Naše DNA

Politika a hodnoty společnosti MMGFG

Důležitá součást vztahu mezi našimi klienty, obchodními partnery a investory je naše firemní politika a hodnoty. To všechno vychází ze strategického záměru, kterého se držíme. Společnost MMGFG si uvědomuje a plně chápe význam důležitosti kvality služeb v tržním prostředí. Z čeho vycházíme a co nás vystihuje:

Z čeho vycházíme a co nás vystihuje:

1.
Prosperita společnosti jednoznačně vychází ze spokojenosti co největšího počtu klientů. Snažíme se uspokojit požadavky a potřeby všech, kteří o ně požádají.
1.
Rozvíjíme a upevňujeme vztahy s obchodními partnery, jejich výběr je klíčový pro výslednou kvalitu poskytovaných služeb, které nabízíme.
1.
Podporujeme růst a rozvoj všech zaměstnanců, odborné znalosti, profesionalita a výkonnost je základním stavebním kamenem pro dobře odvedenou práci.
1.
Transparentnost a ochrana našich investorů nám usnadňují práci a zároveň vedou ke zhodnocení společnosti spojené se zvýšením zisků.
1.
Zavazujeme se k dodržování právních předpisů, norem a zlepšování kvality všech služeb, které poskytujeme.

K naplňování této politiky přispívá společné úsilí všech zaměstnanců společnosti MMGFG.

Vedení společnosti

Naši zaměstnanci jsou odborníci ve svém oboru, kteří poskytují prvotřídní služby našim klientům, obchodním partnerům a investorům. V MMGFG cílíme na vztahy založené na důvěře, korektním jednání a firemních hodnotách.

O maximální spokojenost všech našich partnerů pečuje 30 zaměstnanců, které mají pod svými křídly zakladatelé holdingu Miroslav Gron a Mgr. Michal Moučka.