fbpx
Prodej nemovitosti s hypotékou

Bezpečný prodej nemovitosti s hypotékou

Jsme odborníky na realitním trhu, a proto nás nezaskočí ani komplikované obchodní případy, jakým je například zatížení nemovitosti hypotékou. Vše za vás vyřešíme, třeba i tak, abyste mohli v nemovitosti nadále žít.

Kontaktujte mě

  Komplikace řešíme my
  Sdílená starost, poloviční starost. U nás to platí dvojnásob. Můžeme vyplatit Vaši nemovitost již do 2. dne.
  Žádné papírování
  Postaráme se o to, aby vše bylo v pořádku po právní stránce, také řešíme komunikaci s Vaší bankou.
  Bydlení ve vlastním
  Pokud pro Vás hypotéka byla dosud nevýhodná, můžeme se domluvit na nájemních splátkách díky naší hypotéce formou nájmu.

  Přesáhla hypotéka vaše finance i síly?

  Když si na sebe lidé nabírají hypotéku, honí se jim hlavou otázky, zda budou v budoucnu schopni ji splácet a přejí si, aby takové životní situaci nemuseli čelit. Když se onen strašák ve skříni skutečně objeví, není kudy kam. Pokud se již vyrovnáváte s rozvodem, dluhy, nebo případnou změnou zaměstnání, kdy jsou fixní částky u banky zatěžující, přebereme vaše starosti na sebe a s komplikovanou situací si poradíme. Nemovitost můžeme vykoupit, a dokonce vás ji nechat vyplatit zpátky, a to pomocí splácení formou nájmu.

  Jak to funguje

  Prodej nemovitosti s hypotékou funguje následovně.

  01.

  Vyplníte formulář

  K navázání prvotní spolupráce můžete využít náš kontaktní formulář.
  02.

  Domluvíme postup

  Jakmile pochopíme vaši situaci, můžeme Vám nabídnout co nejlepší varianty dalšího postupu.
  03.

  Navrhneme řešení

  Jsme schopni rychle realizovat řešení ušité přímo Vám na míru.
  04.

  Zpět do života

  Naše služby na sebe přebírají Vaše starosti tak, abyste se mohli soustředit na to nejdůležitější: najít si čas sami na sebe a své blízké.

  Kontaktní formulář

  Leží vám hypotéka na bedrech? Máte zájem na tom vaši situaci změnit? Dejte nám o sobě vědět a my se vám co nejdříve ozveme zpátky.

   +420

   Souhlasím se zpracováním osobních údajů

   Často kladené dotazy

   Nenašli jste odpověď na svoji otázku? Nahlédněte do rubriky nejčastějších dotazů.

   Nabízí se hned několik řešení. Nemovitost můžete vyměnit tzv. za hotové, nebo nechat kupujícího, aby převzal vaši hypotéku, případně aby si ji zařídil u stejné banky jako vy. Do třetice: aby si ji sjednal u jiného subjektu. Všechny alternativy jsou ovšem náročné, zejména při hledání kupce. Ve druhém bodě v tom, že sjednání nebo převzetí hypotéky může být pro vašeho kupujícího nevýhodné z hlediska fixních plateb a poplatků, které by si býval sám možná vyjednal výhodněji. 

   Pokud prodáváte nemovitost u nás, řešíme hned několik těchto věcí najednou. Přebíráme za vás veškeré vyjednávání a navíc tím, že za námi stojí naši investoři, jsme schopni vykoupit vaši nemovitost prakticky ihned. Hypotéku doplatíme a Vám vyplatíme zbylý podíl či nemovitost převedeme do našeho družstva, vy v ní nadále bydlíte a splácíte nám ji formou nájmu.

   Náš tým společnosti MMGFG a.s., který na trhu působí již od rou 2015, tvoří řada profesionálů, jakými jsou naši ekonomové, finančníci, finanční poradci, právníci, ale i advokáti, kteří dohlížejí na plynulý chod věcí a vytváření jednotlivých smluv. Využíváme též advokátních, notářských nebo bankovních úschoven. Naší garancí jsou stovky spokojených klientů, kteří stojí za námi stejně tak, jako naši investoři.

   I přesto, že nám platíte provizi, jsou naše služby vždy výhodné. Díky provázanosti našich služeb a produktů nemáme zájem na tom vaši nemovitost finančně podhodnocovat. Tím, že ji vykoupíme ihned, netratíte ani na takových položkách jako je váš čas, inzerce, nebo obhlídky domu. Tím, že jsme zastoupeni také právnickým týmem a řadou advokátů navíc poskytujeme časovou i psychickou úlevu v tom, že přebíráme veškeré papírování, legislativu i komunikaci. Už tím, že se řeší, lidově řečeno, vše pod jednou střechou, přičemž peníze můžete mít už na druhý den po podpisu smluv. 

   V rychlosti naší služby jsme jedničkou na trhu. Jakmile nám zadáte zakázku, začneme ji okamžitě řešit a během pár dní máte peníze na účtu.

   Na naši odpověď nemusíte dlouho čekat. Stačí se nám ozvat přes kontaktní formulář a zanechat na vás e-mail či mobilní telefon. Ozveme se vám řádově do několika hodin.

   Můžeme vám pomoci ještě dnes

   Vyřešte ještě dnes to, co navozuje špatné spaní. Vyplňte prosím poptávkový formulář a my se vám obratem ozveme zpět.

   Naše články o realitách