fbpx
Rekonstrukce nemovitosti

Finance na rekonstrukci již do 2. dne

Pomůžeme vám dosáhnout prostředků na rekonstrukci.

Kontaktujte mě

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů

  Měsíční splátka
  Jsme si vědomi toho, nakolik jsou opravy potřebné a veliké obnosy přitom nepadají z nebe. Na rekonstrukci vám pomůžeme sehnat finanční prostředky odkupem Vaší nemovitosti a jejím převodem do našeho družstva. Vy nám je pak splácíte pomocí měsíční splátky.
  Drobný úrok
  Hledáme sice investiční příležitosti tam, kde ostatní zapomněli, ale zároveň si nepřejeme lidi obírat o kvality života, ale navracet elán a radost. Naše ceny jsou tudíž férové a uplatitelné díky flexibilnímu splácení.
  Bydlení v novém
  Pomocí našeho družstva jsme schopni vám poskytnout finanční prostředky okamžitě. Pokud vlastníte nemovitost, na které plánujete rekonstrukci, můžeme vám s tím pomoci.

  Nutné opravy na sebe nenechávají čekat

  Vaši nemovitost převedeme do našeho družstva. Tím získáte prostředky k její rekonstrukci a nadále své bydlení splácíte formou nájmu. Až jej plně splatíte, bude Vám převedeno zpět do vlastnictví. Víme, nakolik je rekonstrukce podstatná. Ač ji člověk plánuje sebelépe, nutné opravy na sebe upozorňují ne zrovna v tu pravou chvíli. Rekonstrukce nemovitosti bývá také velice nákladnou a namáhavou záležitostí. Obohatili jsme tedy naše portfolio o produkt, které pomůže tuto záležitost řešit všem bez rozdílu.

  Kontaktní formulář

  Dejte nám o sobě vědět. Vyplňte formulář níže a my se vám ozveme zpět.

   +420

   Souhlasím se zpracováním osobních údajů

   Často kladené dotazy

   Nenašli jste odpověď na svoji otázku? Nahlédněte do rubriky nejčastějších dotazů.

   Ke konkrétním lidským příběhům a potřebám přistupujeme individuálně. Cenu splátek proto vypočítáváme až po ozřejmění vstupních údajů, jakými jsou výše částky a vaše možnosti splácení. Až poté jsou obě strany schopné přesně znát a vypočítat jak výši splátek, tak počet platebních měsíců či let.

   Kontaktujte nás. Dejte nám o sobě vědět, my se s vámi spojíme a dohodneme podmínky. Princip je takový, že Vaši nemovitost převedeme do našeho družstva a vyplatíme Vám za ni finanční prostředky. Vy máte možnost využít je pro rekonstrukci. Nadále splácíte svou nemovitost formou nájmu až do doby, kdy ji celou splatíte a je převedena zpět do vašeho vlastnictví.

   Nejjednodušší je vyplnit kontaktní formulář, který najdete na našich stránkách a zanechat nám v něm krom zprávy, která nastíní vaši stávající situaci a vaše potřeby, také e-mail, popřípadě váš telefon. Ozýváme se nazpátek do několika hodin po odeslání žádosti. 

   V rámci našich služeb nabízíme i možnost sloučení půjček. Půjčky si tak jednoduše můžete převést k nám a vše platit pod jednou střechou. Ušetříte si tak starosti i poplatky navíc.

   Začneme na tom pracovat ještě dnes

   Vyřešte ještě dnes to, co nemusíte odkládat na zítra. Vyplňte prosím poptávkový formulář a my se vám obratem ozveme zpět.

   Naše články o realitách