fbpx

Obchodní spolupráce s MMGFG

Hlavní prioritou společnosti MMGFG je pomáhat co možná největšímu počtu lidí zajistit finanční vyrovnanost a jistotu. V souvislosti s našimi firemní principy usilujeme o navazování spolupráce se třetími stranami, a to na nejvyšší možné úrovni.

Chci se stát partnerem

Navázání partnerství

Volba obchodních partnerů je důležitá i pro naše budoucí klienty, kteří z nich musí cítit důvěru a profesionalitu. Individuální přístup a odbornost je jednou z hlavních předností, kterou při pečlivém výběru budoucí součinnosti bereme v úvahu.

Zaměřujeme se na budování dlouhodobé kooperace a na vytváření společné hodnoty. Navázat spolupráci s námi mohou velké společnosti, které působí celorepublikově, ale vítáme, ale i menší instituce nebo individuální poradce.

Co může naopak MMGFG nabídnout třetím stranám?

Jistota stabilní společnosti
Pravidelný přísun nových zakázek
Zpracování vašich obchodních případů
Zajímavé finanční ohodnocení

Důraz klademe i na základní etický kodex, který je nezbytný pro budoucí obchodní spolupráci. Diskrétnost, loajalita, dodržování právních předpisů a v neposlední řadě eliminace střetů zájmů. Svých obchodních partnerů si vážíme a vnímáme je jako prodloužení sebe sama. Spolupracujeme s těmi nejlepšími.

Spolupracujeme s těmi nejlepšími.

Finanční poradci

Finanční poradci u nás najdou širokou škálu uplatnění.

Našim klientům poskytují odborný pohled při řešení životních nezbytností v oblasti jejich soukromých financí. Doporučení ohledně hospodaření, budování finanční stability a investic je jednou z jejich hlavních činností.

Realitní makléři

Realitní makléři jsou pro nás nepostradatelní při hledání efektivních východisek v oblasti bydlení. Pomáháme lidem, kteří se ocitli ve finanční tísni a nemohou tak dosáhnout na hypoteční úvěr. Jsme schopni nabídnout variantu družstevního bydlení. Výhodou je, že klienti zůstávají ve svém bydlení a za podmínek stanoveného nájmu ho zároveň splácejí.