fbpx
Odhad ceny nemovitosti

Získejte nezávazný odhad ceny nemovitosti

Dejte nám o sobě vědět a my vám poskytneme férovou cenovou nabídku na výkup nemovitosti

Kontaktujte mě

  Nezávazná poptávka
  Vytvoříme zdarma nabídku na výkup nemovitosti. Jak s výslednými informacemi naložíte je zcela na vás.
  Férová cena
  Nemáme zájem na tom vaši nemovitost podhodnocovat. Pokud nemovitost potřebujete prodat ihned, jste tu správně.
  Poradíme, jak dál
  Chcete prodat svou nemovitost a dále v ní bydlet? Jsme tu pro vás.

  Pomohli jsme již spoustě klientů zkvalitnit jejich život

  Chcete prodat nemovitost? Nemovitost od vás vykoupíme doslova do druhého dne. Můžeme vás také může doslova vykoupit z vašich dluhů, exekuce či insolvence. Rádi pro vás nemovitost naceníme.

  Kontaktní formulář

  Chcete získat nabídku na prodej nemovitosti? Vyplňte nezávazně formulář a zašleme Vám cenový odhad.

   +420
   Souhlasím se zpracováním osobních údajů

   Často kladené dotazy

   Nenašli jste odpověď na svoji otázku? Nahlédněte do rubriky nejčastějších dotazů.

   Cenu vaší nemovitosti, nejčastěji bytu, domu, pozemku, chalupy či garážového stání, využijete jak krom samotného prodeje celé nemovitosti – výkupu za hotové, k možnému prodeji podílu, jako podklad pro sjednání hypotéky, hypotéky formou nájmu či jiných půjček, výměně nemovitosti za jinou nemovitost. Hodí se ji znát i orientačně, kdyby nastala jedna ze životních situací, jakými jsou běžná nutnost prodeje bytu nebo domu, ale také rozvod, majetkové vyrovnání, dědické řízení, exekuce, insolvence a mnohé další životní peripetie.

   Jsme nejrychleji se rozrůstající firma, která zaštiťuje družstevní bydlení na trhu s nemovitostmi, díky tomu se nacházíme napříč celou Českou republikou. Strmě rosteme už od roku 2015 a za tu dobu jsme nabrali již řadu zkušeností z mnoha oblastí realitního trhu, mnohé nemovitosti sami vykupujeme. Konkrétně jsme schopni aktuálně pořídit přinejmenším jeden byt či dům denně díky našim investorům. Naší úlohou je také poskytnout řešení tam, kde momentálně selhává pomoc státního aparátu a pomoci dostat se lidem z krizových životních situací. Proto nemáme zájem na tom podhodnocovat, a naopak ani nadhodnocovat, cenu nemovitostí. Přinášíme férovou cenu. Naší vizí je zaplnit mezeru na trhu s bydlením, přitom zlepšovat kvalitu života. Naší nejlepší garancí jsou tedy stovky dosavadních, spokojených klientů. 

   Různé kalkulátory rozeseté na internetu slouží orientačně velmi dobře, ovšem nejsou schopné započítat do výsledné ceny řadu dalších aspektů podílejících se na ceně vaší nemovitosti.

   Po našem nacenění budete mít jistotu, že odhad nemovitosti propočítal speciálně proškolený, profesionální tým. Tím, že jsme nejrychleji se rozrůstající firma na trhu s družstevními nemovitostmi, nasloucháme vašim přáním, bereme také do úvahy vaše životní okolnosti a jsme schopni vás dále nasměrovat, co se týče výkupu nemovitosti. Řadu těchto služeb jsme také schopni sami zajistit a přebrat odpovědnost za administrativní a právní náležitosti, pokud budete potřebovat. Celá služba poradentství je však zcela zdarma. 

   Konkrétně postupujeme krom nacenění dané lokality a dispozic domu, bytu či jiné nemovitosti z našich prodejních zkušeností, tedy cenové mapy realizovaných prodejů napříč celou ČR. Do toho spadají i údaje katastrálního a zeměměřického úřadu, nejrůznější databáze, např. realitních kanceláří. A samozřejmě souhrnně letité zkušenosti našeho profesionálního týmu.

   Vaše záležitosti a přání jsou naší prioritou, vyřizujeme je tedy již několik hodin po převzetí a sami se vám taktéž ozýváme zpátky.

   Začneme na tom pracovat ještě dnes

   Vyřešte ještě dnes to, co nemusíte odkládat na zítra. Vyplňte prosím poptávkový formulář a my se vám obratem ozveme zpět s naceněním vaší nemovitosti.

   Naše články o realitách